Pielęgnacja ciała – Masaże

MASAŻE FIRMOWE

 

Wyjątkowe techniki manualne, autorskie i licen­cyjne, skutecznie odmładzające wygląd skóry i doskonale relaksujące. W połączeniu z właściwą aktywną pielęgnacją stanowią znakomitą terapię anti-aging.

Wyjątkowe techniki manualne skutecznie odmładzające wygląd skóry i doskonale relaksujące.

Masaże twarzy, szyi, dekoltu i karku opracowane przez specjalistów YONELLE i zakupione na zasadach wyłącznej licencji. Pobudzają krążenie, poprawiają elastyczność i ogólną kondycję skóry, ujędrniają, zapobiegają powstawaniu zmarszczek. Mają wybitne działanie antystresowe, kojące i uspokajające. W połączeniu z właściwą aktywną pielęgnacją stanowią znakomitą terapię anti-aging.

 


 

MASAŻ KRÓLEWSKI LIFT YONELLE

 

Autorski masaż KRÓLEWSKI LIFT YONELLE to unikalna kompo­zycja intensywnie liftingujących chwytów masażu twarzy, szyi i dekoltu. Łączy tradycyjne techniki Dalekiego Wschodu, w tym refleksologii, z elementami współczesnymi. Został perfekcyjnie opracowany przez wybitnych, doświadczonych specjalistów YONELLE – entuzjastów korzystania zarówno z dobrodziejstw naturalnych, ponadczasowych metod dbania o urodę i piękno, jak i technik nowoczesnych.

Ruchy masażu są bardzo precyzyjne, połączone w liftingu­jące, stymulujące i relaksujące sekwencje, ułożone w kom­pletną całość. Już od pierwszych chwil wprowadzają w stan błogiego odprężenia, dając jednocześnie poczucie intensyw­nego pobudzenia mięśni twarzy. W trakcie masażu stopnio­wo, lecz systematycznie mijają, napięcia powstałe nie tylko w obszarze głowy, ale i w całym ciele. Odczuwa się przypływ sił witalnych i poprawę samopoczucia.

KRÓLEWSKI LIFT YONELLE daje spektakularne uczucie ujędrnienia skóry i zwiększenia jej zwartości.

Poprawia owal twarzy, spłyca zmarszczki i bruzdy. Po masażu twarz wygląda niezwykle świeżo i promiennie, zyskuje piękny, zdrowy koloryt. Oczy tryskają energią i czystym blaskiem. Skóra jest doskonale napięta, jasna i wypoczęta, również ta wrażliwa, delikatna i unaczyniona.

Określone sekwencje ruchów masażu wykonywane na mię­śniach powierzchniowych i głębokich mogą być dobierane in­dywidualnie, co decyduje o charakterze całego zabiegu i jego efektach. Masaż może być wykonywany w dwóch wersjach: liftingująco-stymulującej oraz liftingująco-relaksującej.

Masaż KRÓLEWSKI LIFT jest wizytówką YONELLE i stanowi integralną część zabiegów z grupy PREMIUM, gwarantującą ich ponadprzeciętną skuteczność. Zastosowany z odpowied­nio dobranymi aktywnymi preparatami szybko poprawia wy­gląd twarzy i stan skóry. Dlatego jest szczególnie polecany jako doskonały zabieg „przed wyjściem”.

Czas zabiegu: 20 min

 


 

KRÓLEWSKI MASAŻ KARKU

 

Celem Królewskiego masażu karku jest dotarcie do napiętych mięśni górnej części pleców, karku, szyi i ramion. Wybrane techniki o autorskim przebiegu posiadają wspaniałe właściwości rozluźniające i relaksacyjne. Wyraźnie łagodzą ból szyi, karku oraz mięśni obręczy barkowej i wprawiają całe ciało w stan głębokiego ukojenia w trakcie trwania wybranego zabiegu kosmetycznego. Połączenie chwytów terapeutycznych i relaksacyjnych intensywnie rozluźnia plecy, obciążane np. przyjmowaniem długotrwałych i niekorzystnych pozycji (przed komputerem czy w samochodzie). Masaż znosi niekorzystne napięcia twarzy i głowy. Działa odprężająco, redukuje stres, pozostawia uczucie lekkości i pełnej harmonii. Daje poczucie ulgi, głębokiego relaksu, błogości.

Królewski masaż karku powinien być wykonywany w każdym zabiegu YONELLE, w czasie gdy na twarz położona jest maska. Daje to klientowi komfortowe poczucie najwyższego standardu zabiegu i pozostawia go w miłym nastroju.

Czas zabiegu: 15 min

 


 

 

 

ZABIEGI NA CIAŁO

 

BODY FEELING MASAŻE PEELINGUJĄCE LUX 2 W 1

HOLISTYCZNE ODDZIAŁYWANIE JEDNOCZEŚNIE NA CIAŁO, ZMYSŁY I EMOCJE.

Masaże o wyjątkowo przyjemnym przebiegu, w których integralną część stosowanych technik manualnych stanowi wykorzystanie naturalnego body scrubu na bazie perlitu, minerału z pyłu wulkanicznego, oraz naturalnego, najwyższej jakości oleju, dobranego odpowiednio do rodzaju zabiegu. Na zakończenie aplikowany jest specjalistyczny krem, dający spektakularne efekty. Połączenie w masażu skutecznych technik manualnych kompleksowo regeneruje, odpręża i pozostawia na długo uczucie lekkości ciała. Zastosowana podczas masażu intensywna pielęgnacja, oparta na luksusowych produktach, ekspresowo poprawia wygląd i stan skóry oraz pozostawia ciało otulone pięknymi zapachami.

 


 

BODY FEELING SILK BIO-REVITAL

Peelingujący masaż ciała o działaniu modelującym i odprężającym.

Doskonały, kiedy ciało potrzebuje pobudzenia procesów związanych z modelowaniem sylwetki, a skóra – intensywnej kompleksowej pielęgnacji i wzmocnienia.

Doskonałe połączenie masażu odprężającego oraz wszechstronnego kosmetyków poprawiających jakość i wygląd skóry. Masaż pomaga pozbyć się skutków stresu i dolegliwości bólowych związanych z nadmiernym napięciem mięśni. Kosmetyki spektakularnie wygładzają, nawilżają i regenerują płaszcz hydrolipidowy. Skóra pozostaje na długo komfortowo zrewitalizowana, ujędrniona i ukojona, zachowując zdrowszy wygląd. Aromaterapeutyczny olejek ze skórek mandarynki urzeka pięknym zapachem i wyzwala pozytywne emocje. Polecany szczególnie osobom zmęczonym, z przesuszoną, podrażnioną skórą, jak również kobietom w ciąży i po porodzie.

Czas zabiegu: 60 minut

 


 

BODY FEELING SILK PERFECT CONTOUR

Peelingujący masaż ciała o działaniu relaksującym i rewitalizującym.

Doskonałe połączenie masażu odprężającego oraz wszechstronnego działania kosmetyków poprawiających jakość i wygląd skóry.

Doskonały, kiedy ciało potrzebuje pobudzenia procesów związanych z modelowaniem sylwetki, a skóra – intensywnej kompleksowej pielęgnacji i wzmocnienia. Techniki stosowane w masażu pobudzają drenaż i mikrokrążenie, dzięki czemu ciało łatwiej oczyszcza się z toksyn i traci zalegające miejscowo płyny. Silnie działające kosmetyki specjalistyczne stymulują funkcje skóry, dając efekt anti-aging. Zmysłowe zapachy o wyrafinowanych nutach perfumeryjnych zapewniają aurę luksusu i wyjątkowości. Polecany szczególnie w trakcie kuracji odchudzających oraz w profilaktyce cellulitu, rozstępów i wiotczenia.

Zabieg może być wykonywany u kobiet w okresie karmienia naturalnego.

Czas zabiegu: 60 minut