Pielęgnacja dłoni i stóp

Parafina na dłonie i stopy.

Spa Sensation to pierwsze na świecie urządzenie parafinowe, które funkcjonuje bez źródła prądu i jest gotowe do użytku w przeciągu maksymalnie 10 minut. Zabieg parafinowy z Spa Sensation to głęboko działająca maska do dłoni i stop z zawartością ekskluzywnych, naturalnych składników takich jak masło shea czy lawenda.Naturalna parafina znajduje się w higienicznych opakowaniach do pojedynczego zabiegu. Rękawice i skarpety parafinowe rozgrzewają się naturalnie w ciągu 10 minut w specjalnym urządzeniu i mogą być natychmiast użyte. W tym samym czasie wydobywający się z urządzenia lawendowy zapach ma relaksujący wpływ na zmysły klienta – jest to fantastyczne doświadczenie SPA.


Manicure japoński

Jest to zabieg pielęgnacyjny, polegający na wcieraniu specjalnej pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. Wzmacnia naturalne paznokcie, nadając im połysk różowej perły, zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. P.Shine to metoda zalecana zarówno dla kobiet i mężczyzn, na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się.
Głównym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę paznokcia. Nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając w płytkę paznokcia puder, który zatrzymuje składniki zawarte w paście, chroni przed zbyt szybkim ich wypłukaniem i działaniem czynników zewnętrznych jak woda, czy detergenty.
Powstały efekt, to ładny, jedwabisty połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia około 2 tygodni. Technologia P.Shine pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci, prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy. Zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki.


Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się połączenie dwóch doskonale znanych w kosmetyce preparatów – lakieru do paznokci i żelu do manicure pod lampą LED. Paznokcie hybrydowe są trwałe i pięknie się prezentują przez dwa-trzy tygodnie. Dodatkowo wyglądają naturalnie, są odporne na uszkodzenia, a lakier nie odpryskuje.Po ok 2-3 tygodniach zapraszamy na gratisowe zmycie lakieru.


Rekonstrukcja paznokci i utwardzenie płytki paznokcia

Rekonstrukcję i utwardzenie paznokcia wykonujemy za pomocą metody Fiberglass- włókien jedwabnych. Paznokcie utrzymują swój naturalny wygląd przez długi czas.


Pakiet ZADBANE DŁONIE

Pakiet obejmuje manicure, peeling dostosowany do skóry dłoni klientki, serum , maskę i parafinę na dłonie w specjalnych jednorazowych rękawicach.


Pakiet ZADBANE STOPY

Pakiet obejmuje pedicure, peeling chemiczny lub ziarnisty, masaż stóp i parafinę na stopy w specjalnych jednorazowych skarpetach.


Pedicure DETOX

Pedicure DETOX SOAK to skuteczny sposób na oczyszczenie organizmu z toksyn i zmiękczenie naskórka. Zabieg polega na kąpieli stóp z siarczanem magnezu w specjalnie przygotowanej wodzie z tabletką musującą i wykonaniu masażu stóp. Podczas zabiegu wytrącają się w wodzie różnokolorowe osady w zależności od tego jakie toksyny zostały wydalone z organizmu.