Pielęgnacja dłoni i stóp

Parafina na dłonie i stopy.

Spa Sensation to pierwsze na świecie urządzenie parafinowe, które funkcjonuje bez źródła prądu i jest gotowe do użytku w przeciągu maksymalnie 10 minut. Zabieg parafinowy z Spa Sensation to głęboko działająca maska do dłoni i stop z zawartością ekskluzywnych, naturalnych składników takich jak masło shea czy lawenda.Naturalna parafina znajduje się w higienicznych opakowaniach do pojedynczego zabiegu. Rękawice i skarpety parafinowe rozgrzewają się naturalnie w ciągu 10 minut w specjalnym urządzeniu i mogą być natychmiast użyte. W tym samym czasie wydobywający się z urządzenia lawendowy zapach ma relaksujący wpływ na zmysły klienta – jest to fantastyczne doświadczenie SPA.


Manicure japoński

Jest to zabieg pielęgnacyjny, polegający na wcieraniu specjalnej pasty w naturalną płytkę paznokciową oraz naniesieniu na nią warstwy pudru. Wzmacnia naturalne paznokcie, nadając im połysk różowej perły, zasila je w składniki naturalne (m.in. witaminy A + E), keratynę, pyłek pszczeli oraz krzemionkę z Morza Japońskiego. P.Shine to metoda zalecana zarówno dla kobiet i mężczyzn, na paznokcie kruche, łamliwe i rozdwajające się.
Głównym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę paznokcia. Nałożoną pastę zabezpieczamy wcierając w płytkę paznokcia puder, który zatrzymuje składniki zawarte w paście, chroni przed zbyt szybkim ich wypłukaniem i działaniem czynników zewnętrznych jak woda, czy detergenty.
Powstały efekt, to ładny, jedwabisty połysk, który utrzymuje się na płytce paznokcia około 2 tygodni. Technologia P.Shine pobudza krążenie krwi, wspiera zdrowy wzrost paznokci, prowadzi do ich wzmocnienia i wzbogaca w ważne witaminy. Zapobiega łuszczeniu się i rozdwajaniu płytki.


MANIROUGE – Manilook

Marka MANIROUGE stworzyła Manilooki, które dają nieograniczone możliwości w wyborze koloru i wzoru, jaki będzie na Twoich paznokciach każdego dnia bez względu na pogodę, nastrój i okoliczności. Specjalna, a zarazem bezpieczna folia, z której stworzone są Manilooki, pod wpływem ciepła i docisku do płytki paznokcia sprawi, że będziesz mogła cieszyć się oryginalnym manicure. Bez alergenów, testowania na zwierzętach, za to skrupulatnie przebadane dermatologicznie oraz laboratoryjnie można apliokować również wtedy, kiedy chcesz odbudować i zregenerować swoje paznokcie.


Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się połączenie dwóch doskonale znanych w kosmetyce preparatów – lakieru do paznokci i żelu do manicure pod lampą LED. Paznokcie hybrydowe są trwałe i pięknie się prezentują przez dwa-trzy tygodnie. Dodatkowo wyglądają naturalnie, są odporne na uszkodzenia, a lakier nie odpryskuje.Po ok 2-3 tygodniach zapraszamy na gratisowe zmycie lakieru.


Rekonstrukcja paznokci i utwardzenie płytki paznokcia

Rekonstrukcję i utwardzenie paznokcia wykonujemy za pomocą metody Fiberglass- włókien jedwabnych. Paznokcie utrzymują swój naturalny wygląd przez długi czas.


Pakiet ZADBANE DŁONIE

Pakiet obejmuje manicure, peeling dostosowany do skóry dłoni klientki, serum , maskę i parafinę na dłonie w specjalnych jednorazowych rękawicach.


Pakiet ZADBANE STOPY

Pakiet obejmuje pedicure, peeling chemiczny lub ziarnisty, masaż stóp i parafinę na stopy w specjalnych jednorazowych skarpetach.


Pedicure DETOX

Pedicure DETOX SOAK to skuteczny sposób na oczyszczenie organizmu z toksyn i zmiękczenie naskórka. Zabieg polega na kąpieli stóp z siarczanem magnezu w specjalnie przygotowanej wodzie z tabletką musującą i wykonaniu masażu stóp. Podczas zabiegu wytrącają się w wodzie różnokolorowe osady w zależności od tego jakie toksyny zostały wydalone z organizmu.