Yonelle Medesthetic

Marka zaawansowanych kosmetyków profesjonalnych dedykowana wykwalifikowanym kosmetyczkom
i specjalistom medycyny estetycznej. Specjalizuje się w tworzeniu najwyższej klasy PROFESJONALNYCH KOSMECEUTYKÓW – silnie działających preparatów o rewelacyjnej skuteczności, zawierających wysokie dawki substancji aktywnych, często znanych z zastosowań w farmacji i medycynie estetycznej.
 
Oferta YONELLE MEDESTHETIC obejmuje również niezbędne w każdym gabinecie, profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji klasycznej.

 
 

 
 
YONELLE MEDESTHETIC należy do firmy YONELLE beauty concept założonej przez biologa Jolantę Zwolińską i doktor nauk chemicznych Małgorzatę Chełkowską – osoby cieszące się od lat autorytetem w środowisku profesjonalistów branży kosmetycznej, twórczynie docenianych i niejednokrotnie nagradzanych kosmetyków gabinetowych
i rynkowych.

YONELLE MEDESTHETIC oferuje najwyższej klasy profesjonalne kosmeceutyki i zabiegi, opracowane według przełomowej koncepcji SKIN PENETRATION REVOLUTION™. Zwiększona penetracja składników aktywnych w skórę osiągana jest metodami chemicznymi, biologicznymi i fizykalnymi, działającymi synergistycznie. Dla końcowego efektu kluczowy jest zarówno sposób budowania receptur, jak i procedur zabiegowych.

 

BADANIA I ROZWÓJ

Marka YONELLE MEDESTHETIC wdraża światowe nowości z zakresu preparatów oraz technik przeznaczonych dla wykwalifikowanych kosmetyczek i specjalistów medycyny estetycznej, opracowane na bazie szerokich poszukiwań naukowych, międzynarodowych szkoleń, znajomości trendów światowych i wielkiego doświadczenia zespołu badawczego.

 

BIOZGODNOŚĆ I EFEKT MEDESTETYCZNY

Kosmeceutyki YONELLE MEDESTHETIC tworzone są w oparciu o unikalną koncepcję BIOZGODNOŚCI – bazy preparatów swoją budową i składem przypominają naturalne struktury znajdujące się w skórze, stanowiąc element aktywnej pielęgnacji.

Dzięki temu kosmetyki wręcz wtapiają się w skórę, powodują poprawę jej jakości, „uszczelniają” naskórek i poprawiają jego funkcje barierowe oraz promują przenikanie substancji aktywnych. Znacząco poprawia to zdolność utrzymania wody w naskórku, co daje lepsze warunki do przebiegu wszelkich procesów metabolicznych.

Przykładem takiej biozgodnej ze skórą bazy jest nowoczesna baza ciekłokrystaliczna o składzie i budowie chemicznej odtwarzającej cement międzykomórkowy warstwy rogowej naskórka.

Terapeutyczne stężenia składników aktywnych stosowane w preparatach YONELLE MEDESTHETIC potęgują skuteczność zabiegów i umożliwiają osiągnięcie efektów medestetycznych w sposób nieinwazyjny, co stanowi idealną alternatywę procedur medycznych.